Brak pomysłu jak urządzić mieszkanie?
Twoje mieszkanie ma nietypowy rozkład?

Zamów pomiar mebli

Telefon: 781-008-949
fax: 34 34-35-536
email: meble@meble-kluczny.pl

Za pomocą formularza

Przebieg zamówienia


Dziękujemy za wybór naszej firmy.
Poniżej przedstawiamy przebieg zamówienia pomiaru mebli.


KROK 1.

Najprostszą formą złożenia zamówienia jest wypełnienie formularza zamówienia pomiaru mebli lub pomiar zamówić można dzwoniąc do nas pod numer 693-949-341. Wystarczy zostawić swój nr telefonu, a nasz fachowiec skontaktuje się z Państwem jeszcze tego samego dnia.


Pomiarów dokonujemy na terenie i w okolicach Radomska, Bełchatowa, Piotrkowa Tryb., Będzina, Pabianic, Katowic, Chorzowa, Sosnowca, Mysłowic, Zabrza, Bytomia, Dobrowy Górniczej, Gliwic, Rudy Śląskiej, Zawiercia, Myszkowa, Tarnowskich Gór.


KROK 2.

Następnie umawiamy się na spotkanie u klienta na pomiar i doradztwo. Nasz fachowiec będzie służył Państwu profesjonalną poradą w wyborze stylu, odpowiednich akcesoriów, a co najważniejsze, aby meble były funkcjonalne i praktyczne.


KROK 3.

Po zebraniu wszystkich potrzebnych danych zostanie Państwu przedstawiony projekt oraz jego wycena. Oferta zostanie przedstawiona w kilku wariantach, tak aby znaleźć dopasowaną ofertę cenową dla każdego. Możliwa jest również wizualizacja komputerowa wybranego projektu.


Za całość pomiaru pobierana jest kaucja w wysokości 50zł , która, jeśli zdecydują się Państwo na złożenie zamówienia, będzie odliczona od kosztu projektu.